Машинна вишивка логотипа

Машинна вишивка

Машинна вишивка гармонійно поєднується з тканиною одягу, аксесуарів за фактурою. Вишивка довговічний спосіб нанесення логотипа. У порівнянні з іншими способами нанесення логотипа, вишивка — найбільш гармонійно поєднується з тканиною одягу та аксесуарів за фактурою. Вишиті на одязі логотипи можуть мати об’ємний вигляд завдяки щільному застилу стібками ниток. Вишиті за замовлення написи та зображення мають ефектний вигляд. Для вишивки використовуються нитки широкої гами кольорів, а також нитки під срібло і золото.

Вишивка логотипа на одязі

Використання комп’ютерної вишивки дозволяє наносити логотипи, написи, символіку на корпоративний одяг, текстильні аксесуари (подушки, пледи) та махрові рушники. При пошитті корпоративного одягу, уніформи, рекламного одягу машинна вишивка застосовується, напевно, частіше, ніж інші способи нанесення логотипа. Такий спосіб нанесення як вишивка, використовується при відносно невеликих розмірах логотипа. При великій площі логотипа доцільно використовувати шовкотрафарет або термодрук.

Найдовговічніший варіант нанесення лого

Машинна вишивка найдовговічніший варіант нанесення логотипа

Вишиваються логотипи на футболках, тенісках-поло, кепках-бейсболках, куртках, регланах, жилетках і махрових халатах. Машинна вишивка широко виконується на сувенірній продукції: пледах, сумках, шарфах, махрових рушниках. Також методом машинної вишивки виготовляються шеврони та нашивки.

Вишивка може виконуватись безпосередньо на готовий виріб, або на крій його частин: кишень одягу, подушок чи двошарових пледів.